Кличко: За минулу добу на коронавірус захворіли ще 15 киян. З них - троє медиків

08.04.2020 12:01

За минулу добу кількість киян, що захворіли на коронавірус, збільшилася ще на 15 людей. Зокрема, захворіли троє медиків. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

"Кількість киян, що захворіли на коронавірус, за минулу добу збільшилася на 15 людей. Загалом у столиці вже 294 підтверджених випадки захворювання на COVID-19", - сказав Кличко.

Серед осіб, що захворіли: 8 жінок віком від 29 до 67 років та шестеро чоловіків - від 43 до 61 року. І один шістнадцятирічний юнак. Серед киян, що захворіли за минулу добу – троє медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 8 пацієнтів. Інші - лікуються вдома, на самоізоляції, під контролем медикiв.

"Хочу зазначити, що більшість киян, яких вражає вірус у столиці, - люди молодого та середнього віку. Тобто, активна частина мешканців міста. Чимало з них не вірять у загрозу і не хочуть змінювати звичок, нехтують правилами обмежень. Я ще раз звертаюся до всіх: ідеться не про обмеження свободи! Йдеться про ваше здоров'я і вашу безпеку! Кілька тижнів чіткого дотримання правил дозволять нам раніше вийти з цієї кризи. Зрозумійте це! Я згоден, що складно всидіти вдома. Тим більш, кола така весна за вікном. Але так треба зробити! Щоб після Паски ситуація не рвонула", - підкреслив Віталій Кличко.