Кличко прокоментував ситуацію з цінами в столичних супермаркетах

02.04.2020 12:22

Міська влада моніторить ситуацію з цінами на продукти першої необхідності в магазинах і супермаркетах столиці. А Київське обласне відділення Антимонопольного комітету вже порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж Києва за фактом суттєвого подорожчання продуктів.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

“Щойно запровадили обмежувальні заходи, мешканці міста створили ажіотаж в магазинах. Скуповували все - продукти харчування, туалетний папір, дезінфікуючі засоби. Користуючись шаленим попитом, магазини та супермаркети підняли ціни на ці товари.  Ми звернулися до уряду щодо контролю над цінами і до Антимонопольного комітету України, - підкреслив Кличко. - Київське обласне відділення Антимонопольного комітету вже порушило справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж Києва за фактом суттєвого подорожчання продуктів. Також і ми, і фахівці Антимонопольного комітету моніторимо ситуацію” - сказав мер. 

Він зазначив, що за останній тиждень ціни на основні продукти в столиці не зростають. Навпаки – в деяких мережах та магазинах -  вирівнялися. А на деякі товари навіть знизилися. 

“Закликаю киян. Якщо побачите, що магазини знову почнуть піднімати ціни на товари першої необхідності, – одразу повідомляйте або на Контактний центр столиці 15-51, або - на гарячу лінію Антимонопольного комітету України”, - сказав Віталій Кличко.