Кличко: Вважаю, що уряд ухвалив правильні кроки в запровадженні більш суворих обмежень для запобігання поширенню COVID - 19

02.04.2020 12:09

Мер Києва Віталій Кличко назвав правильним рішення уряду про запровадження більш суворих обмежень задля упередження поширення коронавірусу.

Про це Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції.

“Вчора я звертався до уряду. І він, вважаю, ухвалив правильні кроки в запровадженні більш суворих обмежень. – І щодо перебування в громадських місцях без маски чи респіратора. І щодо відвідування парків та зон відпочинку, спортивних і дитячих майданчиків. І щодо проведення масових заходів та інші. Усі, хто не хоче захворіти, і хто хоче вижити – повинні дотримуватися цих правил! Крапка!”, - сказав Кличко.

Він зазначив, що контроль за виконанням режимів обсервації та самоізоляції, та  інших обмежень, за законом, покладений на поліцію. 

“Ми постійно в контакті з правоохоронцями. Представники комунальних служб допомагають їм”, - додав київський міський голова.

Кличко нагадав, що в Києві створений моніторинговий центр контролю за дотриманням самоізоляції хворими в легкій формі, що лікуються вдома та контактерами з хворими. А також - правил обсервації людьми, які повернулися з країн, де зафіксовані випадки COVID-19. 

“Моніторинговий центр працює над збором інформації. Ми створюємо єдину базу, щоб більш ретельно контролювати можливі шляхи розповсюдження вірусу, - сказав мер. - Незважаючи на постійні заклики до мешканців міста та підприємців дотримуватися обмежувальних заходів, ще багато тих, хто нехтує правилами. Буквально вчора поліція склала протокол на підприємця, який не припинив роботу кафе. І туди продовжували ходити люди”, - підкреслив Кличко.  

Він повідомив, що на сьогодні поліція столиці склала вже 466 протоколів на порушників.