Кличко: Столичні вчителі провели вже понад 40 відеоуроків, аби школярі могли навчатися навіть в умовах обмежень

01.04.2020 12:24

Столичні вчителі провели вже понад 40 відеоуроків, аби школярі могли навчатися навіть в умовах обмежень. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Телеканал «Київ» першим почав транслювати відеоуроки для школярів. Вже вийшло в ефір понад 40 уроків. - Щодня по буднях, по чотири уроки на день. Ознайомитися з їх розкладом можна в інтернеті та на сторінках каналу в соцмережах. А відео уроків - подивитися на Youtube-каналі «Києва». Досвід освітнього проекту столиці держава тепер планує розповсюдити на всю країну. – В рамках проекту «Всеукраїнська школа онлайн», - зазначив Віталій Кличко.

За його словами, в проекті, який ініціювала столична влада та телеканал «Київ», беруть участь понад 40 столичних педагогів. Їх головне завдання – підготувати учнів старших класів до зовнішнього незалежного оцінювання. Бо саме цим дітям скоро вступати до закладів вищої освіти.

Мер столиці також відповів на питання про те, чи розпочнеться навчальний процес в київських школах. 

«Рішення про подальший алгоритм навчального процесу ухвалюватиме Міністерство освіти. Ми ж робимо все можливе, аби наші діти могли навчатися навіть в умовах обмежень», - підкреслив Віталій Кличко.