Кличко: Столиця продовжує втілення важливих інфраструктурних проектів

01.04.2020 12:21

Навіть в умовах кризи, спричиненої витратами на боротьбу з розповсюдженням коронавірусу, столиця продовжує втілення важливих інфраструктурних проектів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«На Шулявці вчора відкрили з"їзди зі шляхопроводу та відновили рух тролейбусів. Відкрили проїзд новою дорогою на вулиці Богатирській. Триває реконструкція Борщагівського шляхопроводу. Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Ми продовжуємо ремонт доріг. Бо вірус подолаємо – а місту потрібно далі жити і розвиватися», - наголосив мер Києва. 

Він зазначив, що сьогодні багато коштів з бюджету міста перенаправляють на медичну галузь. На позачерговому засіданні Київради депутати збільшили фінансування медичних закладів в умовах боротьби з COVID-19. 

«Зокрема, на доплати столичним медикам виділили майже 894 мільйони гривень. А доплата лікарям інфекційних відділень, де рятують і рятуватимуть киян від вірусу, становитиме  приблизно від 5-ти до 10-ти тисяч гривень щомісяця, - сказав Кличко. - Ми продовжуємо купувати все необхідне обладнання. І, зокрема, значно збільшили кількість апаратів штучної вентиляції легень. Їх у нас уже  - 380. І ще 17 апаратів замовили. Ми закуповуємо маски та костюми захисту для медпрацівників, витратні матеріали та препарати в лікарні. Так, це великі кошти. Всі розуміють, що в умовах обмежувальних заходів місто дуже багато втрачає. Але, ми перенаправляємо кошти з інших статей бюджету. При цьому столиця однією з перших запровадила пільги для бізнесу», - підкреслив Віталій Кличко.

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/YTMT0wKZYW8" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>