Володимир Кличко звернувся до українців: Я не хочу, щоб Україну біда торкнулася в такому масштабі, як деякі інші країни

31.03.2020 12:08

Легендарний чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко звернувся до киян та всіх українців із закликом дотримуватися обмежень та залишатися вдома. Відеозвернення він записав у США, де зараз перебуває, і де сьогодні дуже багато випадків захворювання та смертей від коронавірусу. Звернення Володимира мер Києва Віталій Кличко оприлюднив під час своєї щоденної онлайн прес-конфренції.

«У нинішній кризі і виклику, через який проходить весь світ головний принцип: якщо ти вдома, значить - захищений. І я не перебільшую! Полетівши до спалаху  пандемії, я сьогодні далеко від України. І змушений поки залишатися тут. Але я подумки з вами -  на батьківщині, - наголосив Володимир Кличко. -  Сьогодні складна ситуація всюди. У Сполучених Штатах вірус лютує і стрімко розповсюджується. Запроваджені жорсткі  обмежувальні заходи. Багато хворих і, на жаль, багато людей померли. Їх кількість зростає в прогресії», - підкреслив Володимир Кличко.

Він зазначив, що навіть в США, при такій кількості хворих, не вистачає масок, засобів захисту, місць в лікарнях. За його словами, наприклад, в Нью-Йорку, в Централ парку, розгорнули польовий шпиталь. 

«Я не хочу, щоб Україну біда торкнулася в такому масштабі. І головне, що потрібно робити - дотримуватися запобіжних заходів і обмежень. Я знаю, що мер Києва сьогодні робить все, щоб місто не було охоплене вірусом! Допоможіть йому! Допоможіть врятувати себе! Врятувати своє місто, - звернувся до киян Володимир. -  І повірте, коли вам кажуть залишитися вдома, це значить - врятувати себе! Інакше масштаби трагедії, яка розгортається, будуть катастрофічними. Бережіть себе! Залишайтеся вдома.Повірте, ніяка зустріч не варта того, щоб ставити на ваги своє життя!», - наголосив Володимир Кличко.