Кличко: Київрада запровадила 50-відсоткову пільгу для малого та середнього бізнесу на сплату за оренду комунального майна

26.03.2020 16:56

Депутати Київради схвалили рішення про надання 50-відсоткової пільги для малого та середнього бізнесу на сплату за оренду комунального майна на період обмежувальних заходів у зв’язку з вірусом COVID-19. Така пільга діятиме до 31 липня. У разі неможливості використання об’єкта - так само тимчасово - до 31 липня підтримано звільнити орендарів комунального майна від оплати за договорами оренди (фактично підприємці сплачуватимуть символічну 1 гривню).

З ініціативою такого рішення виступив мер столиці Віталій Кличко. - Щоб підтримати малий та середній бізнес, що є найбільш незахищеним в ситуації суворих обмежувальних заходів, запроваджених у столиці.
 
«Ми обіцяли і знайшли механізм, як зменшити фінансове навантаження на малий і середній бізнес, що працює в столиці. І який сьогодні найбільш вразливий в такий складний і для міста, і для країни час. Поки невідомо, коли завершаться обмежувальні заходи, і підприємці зможуть повернутися до звичного ритму роботи. І чи будуть завершені обмеження після 24 квітня. Поки про це рано говорити. Але ми сьогодні зробили серйозний жест підтримки. Право на ці пільги малий і середній бізнес матиме вже з 11 березня", - сказав Віталій Кличко. 
 
У столиці сьогодні майже 900 тисяч кваратних метрів нежитлових приміщень комунального майна здаються в оренду. І більшу частину орендує малий та середній бізнес - це близько 6 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності.