Кличко: Столичні лікарі отримують консультації та поради від колег з Китаю

25.03.2020 12:07

Столичні лікарі взяли участь у телемості з лікарями провінції Хубей та міста Ухань, де був епіцентр розповсюдження коронавірусу в Китаї. Сьогодні там вдалося вийти на мінімальний показник зараження серед населення. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Китайські медики розповіли, що середній курс лікування тривав 20 днів з моменту виявлення перших симптомів.  Дуже складна ситуація була з самого початку, коли люди нехтували рекомендаціями, і не зверталися вчасно до лікарів. Через це була така висока смертність. Тому головне, що може зупинити розповсюдження хвороби, - дотримання суворих обмежень. Коли всі люди залишаються по домівках. Тільки запровадивши ці заходи, китайська влада змогла зупинити поширення вірусу», - наголосив Віталій Кличко. 

Мер столиці зазначив, що китайські медики надали інструкції столичним лікарям, як під час лікування хворих самим не заразитися. Бо саме медичні працівники в найближчі кілька тижнів будуть головними рятувальниками. 

«Китайські медики зазначили, що готові і надалі надавати будь-яку корисну інформацію. Також, для необхідних консультацій, нагадаю, столична влада створила групу з медиків і менеджерів, що співпрацює з фахівцями Всесвітньої організації з охорони здоров’я», - підкреслив мер Віталій Кличко.