Кличко: На базі КМДА створений Єдиний центр координації дій для допомоги малозахищеним киянам

24.03.2020 12:16

На базі Депаратаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації створений Єдиний центр координації дій для допомоги малозахищеним та одиноким киянам. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції.

"У столиці - на базі Депаратаменту соціальної політики - створений Єдиний центр координації дій для допомоги малозахищеним киянам. Усі благодійні, громадські, міжнародні організації або представники бізнесу можуть звертатися туди, щоб допомогти. Уже до Центру звернулися організації, що висловили готовність надати допомогу і надають її", - сказав Кличко та подякував соціально-відповідальному бізнесу за небайдужість і допомогу.
 
Так, наприклад, Благодійний фонд «Життєлюб» надав 2 000 продуктових наборів для людей похилого віку. Торгівельна мережа «Новус» - 10 000 наборів першої необхідності. Всеукраїнська організація Червоного Хреста організувала 1 000 гарячих обідів для бездомних киян. Київська міська організація Червоного Хреста передала 4 тисячі медичних масок. Спілка Самаритян України – 3 000 продуктових наборів і 50 тисяч гривень на закупівлю масок.