Кличко: У понеділок, 23 березня, у Києві підтверджені ще 4 випадки захворювання на коронавірус

23.03.2020 17:04

У понеділок 23 березня Київ отримав ще 4 лабораторно підтверджених випадки на COVID-19. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко. Таким чином, у столиці вже 28 хворих на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Сьогодні вдень ми отримали від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» ще 4 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Тобто кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в столиці до 28 осіб", - повідомив мер столиці.

 Серед нових 4 випадків - 17-річна дівчина, яка повернулася з навчання в Лондоні, 53-річна жінка, яка контактувала із хворим в Київській області. Жінка віком 28 років - повернулася з Австрії. Та 21-річний юнак, який контактував з хворим родичем.

Двоє пацієнтів перебувають в Олександрівській лікарні. А двоє - на самоізоляції лікуються вдома під контролем лікарів.

"Сьогодні, коли в Україну спецрейсами з-за кордону повертаються десятки тисяч українців, - ми отримуємо загрозу можливого швидкого розповсюдження інфекції. Я звертаюся до МВС посилити контроль за дотриманням киянами суворих обмежувальних заходів, особливо тими, які прибувають в країну. А також  - виконання підприємствами та установами заходів щодо організації дистанційної роботи співробітників. 

Ми повинні максимально обмежити кількість соціальних контактів!", - наголосив Віталій Кличко.