Кличко: Цього року ми плануємо закупити 273 сучасних автобуси

19.02.2020 21:10

Одним із важливих завдань для Києва на найближчі роки є оновлення рухомого складу громадського транспорту. Про це в ефірі телеканалу «Україна-24» заявив мер столиці Віталій Кличко. За його словами, цього року місто має намір закупити велику партію нових сучасних автобусів.

«Цього року ми плануємо закупити 273 сучасних автобуси. Це – найсучасніша техніка. І ми постійно оновлюємо парк громадського транспорту столиці. За кілька останніх років закупили майже 300 одиниць громадського транспорту. Це - сучасні і комфортні автобуси, трамваї та тролейбуси», - наголосив Кличко. 

Він також зазначив, що столиця розробляє нову схему руху громадського транспорту, яка враховуватиме можливість зручних пересадок з одного виду транспорту на інший. Таким чином громадський транспорт, зокрема, витіснятиме маршрутки та приватні авто з центру міста. 

«Це - практика мегаполісів у всьому світі. У великих містах, аби в’їхати в центр, треба заплатити чималі кошти. Зокрема, і за паркування. Тому на заході багато людей користуються саме громадським транспортом. Це позитивно впливає на трафік та на екологічну ситуацію в місті», - зазначив Віталій Кличко.