Кличко привітав українців з Днем Святого Валентина: Кохайте щодня! Ми варті того, щоб бути щасливими!

14.02.2020 14:38

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем Святого Валентина. Відео привітання він опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Друзі! Київ  - не тільки старовинне і гарне місто. Наша столиця - це і місто кохання! Сьогодні Київ і увесь світ огорнуті любов’ю! Звісно, кохати потрібно щодня. Але чому б не використати День Святого Валентина, як гарний привід показати свою любов рідним та близьким? Нагадати, що вони -  найдорожчі і найкоханіші! А для когось цей день може стати і гарним приводом, щоб наважитися зізнатися в коханні, або ж - піти до шлюбу! " - написав Кличко у дописі до відео. 
 

Так, за словами мера, сьогодні, у День Святого Валентина, 155 пар збираються створити родини у Києві. А з послугою “Шлюб за добу”, можливо, їх буде і більше. До того ж, у центральному РАЦСі, що на проспекті Перемоги, зареєструвати шлюб можна буде до опівночі. 
 
"Ну і ще одна позитивна новина. У 2019 році в Києві шлюбів було зареєстровано у 6,5 разів більше, ніж розлучень. З'явилося майже 28 тисяч нових сімей. Сподіваюся, що в 2020 їх буде ще більше! Закоханих та щасливих киян має бути багато. Кохайте щодня! Окрилюйтесь! Ми варті того, щоб бути щасливими!", - зазначив мер.