Кличко: Експерти визнали Київраду найефективнішою радою в Україні

19.12.2019 11:14

Експерти та європейські партнери, які аналізували роботу місцевих рад в Україні, визнали Київраду найефективнішою місцевою радою в Україні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття засідання Київради.

 "Сьогодні у нас останнє засідання перед Новорічно-Різдвяними святами. І ми маємо ті невідкладні питання, що треба ухвалити ще цього року. - І щодо фінансування деяких важливих проектів, і щодо внесення змін в Положення про громадський бюджет та інші питання", - сказав Кличко. 
 
Він зауважив, що в 2019 році - хоч він був і непростим для країни та столиці - Київрада працювала в цілому ефективно. Незважаючи на політичну турбулетність й інші моменти.
 
"І експерти, і наші європейські партнери, які аналізували роботу місцевих рад в Україні, визнали Київраду найефективнішою радою в Україні. Я дякую вам за роботу. - За ухвалені рішення, що допомагали нашому місту розвиватися, втілювати важливі проекти, ставати гарнішим і комфортнішим!" - додав мер Києва. 
 
Так, за словами Віталія Кличка, у 2019 році в столиці будували та ремонтували дитячі садки і школи, оновлювали дороги і мости, ремонтували та оснащували медичні заклади, встановлювали сучасне вуличне освітлення, відкривали відремонтовані парки та сквери.
 
"Наступний рік теж буде непростим. І розслаблятися зарано. Нам ще чимало треба зробити з того, що ми пообіцяли киянам втілити. До того ж, це буде рік виборів у місцеві ради. І нам треба гідно пройти через ці вибори. А спиратися зможемо тільки на конкретні справи, на результати роботи. На те, що зробили для міста та його мешканців", - підкреслив він. 
 
Віталій Кличко також привітав депутатів Київради з прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом. І побажав миру, здоров'я і сил на втілення планів, добра та оптимізму.