Кличко показав, як ремонтують комунальні кінотеатри

18.12.2019 16:46

У кількох столичних комунальних кінотеатрах тривають ремонтні роботи. Відео про те, як оновлюють кінотеатри опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook мер Києва Віталій Кличко.

"Ми продовжуємо оновлювати комунальні кінотеатри. У занедбаних здійснюємо капітальний ремонт. У тих, що в кращому стані, - робимо  всі необхідні роботи. Але головне – ми зрушили це питання. Аби повернути людей до районних кінотеатрів, аби комунальні кінотеатри могли конкурувати з комерційними. Щоб мами з дітьми, школярі та молодь не їхали в центр міста, аби подивитися довгоочікуваний фільм чи мультик. А могли це зробити поблизу своєї домівки. Роботи ще багато, але нас це не лякає", - зазначив у дописі до відео мер Києва. 

Усього в столиці 15 комунальних кінотеатрів. Вісім з них сьогодні працюють. Найближчим часом після реконструкції буде відновлена робота двох дитячих кінотеатрів на лівому березі – “Старт” і “Промінь”. Окрім кіно, на дітей там чекатимуть і різноманітні творчі студії. Окремі ремонтні роботи наразі тривають у кінотеатрах “Лейпциг”, “Флоренція”, кінотеатрі імені Тараса Шевченка. Невдовзі розпочнуться ремонтні роботи в кінотеатрах “Кіото” та “Дніпро”.

"Ми оновлюємо інженерні мережі, адже будівлі кінотеатрів були зведені ще за радянських часів і потребують якісного переобладнання. Ремонтуємо фасади, внутрішні приміщення, оновлюємо проектори, звукове обладнання, екрани", - додав Кличко. 

За словами мера, в дитячому кінотеатрі “Старт” на Березняках здійснюють капремонт фасаду, приміщень, покрівлі, оновлюють інженерні мережі. Замінили кінопроектор. У “Лейпцигу” на Борщагівці відремонтували фасад, інженерні мережі, обладнали відеоспостереження, завершують благоустрій території. Замінили й крісла в усіх трьох залах, кінопроектор та звукове обладнання для найбільшого залу на 500 місць. Триває облаштування окремого входу з пандусами для людей з інвалідністю.