Кличко: Презентація нового Генплану столиці відбудеться в грудні

15.11.2019 16:20

Новий Генеральний план столиці буде презентований в середині грудня цього року. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо «НВ».

«Ми готуємося презентувати громадськості Генеральний план столиці. Кожен киянин зможе побачити, як буде розвиватися його район чи мікрорайон і що планують будувати в столиці», - сказав Кличко.  

За його словами, велику частину презентації присвятять втіленню інфраструктурних рішень. Перш за все - розвитку громадського транспорту та планам будівництва доріг. 

«Нам не потрібно вигадувати щось супернове. Треба брати найкращі приклади, що вже показали свою ефективність і працюють в інших містах світу, - зазначив мер. - Це має бути комплексний підхід. І саме його ми прагнемо показати під час презентації нового Генерального плану столиці. Будуть і сесії, присвячені транспорту і дорогам. Ми працюємо над тим, аби удосконалювати роботу громадського транспорту, оновлювати міську інфраструктуру», - наголосив мер столиці. 

Також, як зауважив Кличко, в новому Генплані окрему увагу звернуть на розбудову пакувального простору. 

«Наприклад, у нас є плани зробити великий паркінг під Європейською площею. Також є проект паркінгу біля зоопарку. Бо в вихідні там паркуються вздовж дороги і на сусідніх вулицях у два, а іноді й в три ряди. Нам потрібні також перехоплюючі паркінги, щоб люди залишали свої авто на околицях міста і далі їхали громадським транспортом», - наголосив Кличко. 

Він зазначив, що сьогодні столична влада наводить лад у цій сфері. На вулицях міста вже працює паркувальна інспекція. Також розроблена карта парковок в центрі столиці.