Володимир Кличко виступив на Web Summit-2019 в Лісабоні

07.11.2019 13:54

Легендарний екс-чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко, який сьогодні є успішним підприємцем, став одним зі спікерів Web Summit - 2019.

Володимир, який за свою кар'єру переміг 23-х бійців за титул чемпіона світу у важкій вазі, що є найкращим показником в історії боксу, поділився з учасниками заходу основними принципами стратегії управління викликами F.A.C.E. The Challenge. Володимир Кличко є автором цього успішного методу, спрямованого на допомогу людям перетворювати проблеми на виклики шляхом проактивних змін у свідомості та поведінці.

“Принципи, на яких ґрунтується F.A.C.E. The Challenge, є універсальними і допомогли мені бути успішним боксером майже три десятиліття. Ці принципи можна використовувати будь-де: в політиці, бізнесі, спорті, у сімейному житті. Головні з них - мета, швидкість реакції, взаємодія та стійкість.” -  розповів Володимир Кличко.

Звертаючись до слухачів, він зазначив, що наше життя насичене змінами, які відбуваються здебільшого автоматично.  “Звісно, ми змінюємо себе, щоб покращити своє життя, але, по суті, зміни відбуваються з нами автоматично. Ми змінюємося, і люди навколо нас теж змінюються. Кожна така зміна тягне за собою виклики, до яких нам потрібно призвичаїтися і які потрібно подолати. Щоб не лише позбутися проблеми, а перемогти і залишитися успішним,” - наголосив він.

Web Summit - це найбільша у світі технологічна конференція, яка проводиться щорічно з 2009 року. Серед її учасників - компанії зі списку Fortune 500, інноваційні стартапи і всесвітньо відомі спікери. Web Summit є глобальною платформою, яку відвідують потужні компанії та бренди - Booking, Pinterest, eBay, Reddit, Facebook, Google та ін. Цього року в IT конференції, яка відбувається в Лісабоні, взяли участь 70 тис. учасників зі 170 країн.