Кличко: Протягом тижня завершать асфальтування Дарницької площі

16.10.2019 12:17

Протягом цього тижня буде завершено асфальтування Дарницької площі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки ремонтних робіт на об’єкті. Оновлення площі розпочали в серпні цього року.

Першим етапом відремонтували проїзд з проспекту Соборності на Харківське шосе.  Наступним - проїзд від Харківського шосе до проспекту Гагаріна.

«Капітальний ремонт Дарницької площі  останнього разу робили 33 роки тому!  А це – один із найзавантаженіших транспортних вузлів Лівого берега, яким щоденно користуються тисячі автомобілістів. Тому ми намагаємося якомога швидше завершити роботи, аби не створювати незручностей киянам. І під час ремонту рух тут перекривають частково, аби уникнути транспортного колапсу», - підкреслив мер столиці.  

За його словами, під час асфальтування Дарницької площі використовують супер міцний асфальт з високим вмістом щебню гірських порід.  Він утворює кам’яний скелет, що не піддається деформаціям.  Також на площі триває заміна тротуарного покриття, оновлюють пішохідні переходи та встановлюють сучасне LED-освітлення, також встановлять нові огородження та облаштують велодоріжки. 

«Гарантійний термін якості оновленої проїжджої частини - 5 років, а відповідність якості асфальту вартості дорожніх робіт  моніторить міжнародна ініціатива CoST, до якої приєднався Київ, - зазначив Кличко. - Хочу наголосити: асфальтування Дарницької площі завершать протягом тижня. А основні роботи на проїжджій частині, за сприятливих погодних умов, планують завершити до кінця цього року», - підкреслив Кличко. 

Верхній шар асфальту на площі дорожники вкладатимуть найближчими вихідними. Всі роботи виконуватимуть вночі, аби не ускладнювати рух автотранспорту.