Кличко перевірив, як будують новий дитсадок на Троєщині

11.10.2019 13:23

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як триває будівництво нового дитячого садочку на вулиці Радунській, що на Троєщині.

"Ми зараз знаходимось на місці колишньої стихійної парковки в 24-му мікрорайоні житлового масиву Вигурівщина-Троєщина. Сьогодні тут тривають активні роботи зі зведення нового дитячого садочку. Розпочали будівництво цього року. І вже звели три поверхи та на 70 відсотків верхній технічний поверх. Плануємо відкрити садок в серпні 2020 року ", - сказав Кличко.
 
Розрахований заклад дошкільної освіти на 260 місць - 14 груп. Це буде сучасний, гарний садок - з басейном, спортивними та актовими залами, кабінетами логопеда і психолога. Будівля буде повністю енергоефективною, з сучасними системами вентиляції та опалення. Все освітлення в садку - енергозберігаюче. В приміщенні встановлять бойлери.
 
«Як і в усіх садочках столиці, в цьому дитячому закладі встановимо відеоспостереження - як внутрішнє, так і зовнішнє, охоронну сигналізацію, домофонний зв'язок на вході на територію і в будівлю. Адже безпека наших дітей - перш за все!», - зазначив Кличко.
 
Територія садочка буде облаштована та озеленена для прогулянок та ігор дітей на свіжому повітрі.
 
Кошторисна вартість будівництва - 152 млн. грн. На 2019 рік на будівництво дитсадка передбачено 61 млн грн. З моменту початку будівництва виконано робіт на майже 36 млн грн.
 
"Після завершення всіх робіт у цьому дитсадку ми розпочнемо поруч будувати нову школу. Адже школа дуже потрібна цьому мікрорайону. Наразі тривають роботи з розробки проектно-кошторисної документації", - додав мер Києва. 
 
Також зводять новий дитячий садок на бульварі Вацлава Гавела - в Солом'янському районі. Його будують на місці недобудованого ще з 80-х років дитсадка, фундамент якого довелося повністю демонтувати.
 
На початку грудня цього року планують відкрити новий садок на вулиці Бориспільській в Дарницькому районі столиці. А в наступному році - ще 6 новозбудованих чи повністю реконструйованих закладів дошкільної освіти.