Кличко показав, як можна керувати процесами в місті за допомогою планшету 

01.10.2019 11:29

Мер Києва Віталій Кличко показав, як можна керувати процесами в місті за допомогою спеціальних додатків, встановлених у планшеті. Презентація відбулася в рамках Kyiv Smart City Forum 2019. 

«Smart city потребує smart інструментів. На моєму планшеті є інформація про всі ключові показники зі стратегічних сфер міста, - заявив мер столиці. - Завдяки інноваційним інструментам ми створили систему Електронного документообігу. З її допомогою я можу, незалежно від свого місцезнаходження, в будь-якій точці світу, у будь-який момент, підписувати розпорядження з допомогою електронного цифрового підпису. Бачити хто виконавець моїх доручень, і, відповідно, контролювати як відбувається виконання поставлених завдань», - наголосив Кличко.

Він також показав, як за допомогою GPS-трекерів та бортових комп’ютерів, встановлених у авто комунальної техніки, можна контролювати її роботу. Під онлайн-контролем сьогодні 1 211 одиниць громадського транспорту та 729 технологічних машин.

Також програма дає можливість отримати оперативну інформацію з різних сфер життєдіяльності міста. Наприклад, скільки мешканців звернулося за матеріальною допомогою, які підрозділи КМДА працюють ефективніше. З яких питань кияни звертаються до контактного центру, статус їх виконання. 

«Дані про фінансові показники, про платників податків, про кількість місць у школах та дитсадках по районах, і багато іншої інформації. – Все це допомагає в ухваленні рішень для ефективного управління та розвитку міста, - заявив Кличко. - Ці проекти - тільки початок втілення «розумних» технологій. Бо ми налаштовані і надалі робити Київ “розумнішим”. Адже вже на досвіді бачимо, наскільки ефективним є впровадження інновацій в міське управління. Ми поширюємо свій досвід на інші міста України. А також відкриті для досвіду успішних смарт-міст світу. Особливо у пріоритетних для нас галузях - безпеці, транспорті, е-демократії, освіті, медицині, IT-стартапах», - наголосив мер столиці.