Кличко: Найближчим часом презентуємо політичну силу, з якою підемо на місцеві вибори

24.09.2019 10:51

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що піде на місцеві вибори з оновленою політичною силою. Про це він сказав в ефірі телеканалу “Київ”

“Ми однозначно будемо брати участь у виборах, найближчим часом презентуємо оновлену політичну силу. І також, переконаний, треба домовлятися про  об’єднання зусиль - для того, щоб місто Київ розвивалося”, - сказав Кличко. 

Також мер Києва наголосив на необхідності ухвалення такого закону про столицю, що гарантуватиме місту розвиток самоврядування, забезпечить киянам право обирати владу в своєму місті. 

“Не випадково в місті Києві є пам’ятник Магдебурзькому праву. Не випадково місто Київ - це місто самоврядування. І дуже важливо, щоби кожен з киян мав право обирати владу міста, яка відповідальна виключно перед киянами. І оцінку роботи якої дають тільки мешканці столиці”, - наголосив Кличко.

Він підкреслив, що, в першу чергу, бореться за право киян обирати владу, за принципи демократії і самоврядування. 

“Йдеться не про прізвища чи якісь політичні сили. А про ключові принципи самоврядування, децентралізації. Щоб кияни обирали людину, яка бере перед ними зобов’яння втілити ту програму розвитку міста, що презентує мешканцям. І потім відповідає перед людьми за свою роботу”, - наголосив Віталій Кличко.