Кличко: У Києві цього року оновили 26 парків та скверів. Відкриємо і третю чергу парку «Наталка»

09.08.2019 10:31

У Києві цього року вже оновили 26 парків та скверів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав мер Києва Віталій Кличко і опублікував відео про те, як триває реконструкція третьої черги парку «Наталка» на Оболоні.

«Оновлену частину зеленої зони - від центрального входу до гольф-клубу - відкриємо на початку осені. Але відпочивати там уже можна і потрібно. Роботи, що тривають в парку, цьому не заважають», - написав Кличко. 

Він зазначив, що в рамках реконструкції завершують облаштування пішохідних доріжок з ФЕМ, встановили сучасні лави та урни, камери відеоспостереження та тривожні кнопки, освітлення, систему поливу. Висадили газони та квітники. 

 

«Облаштовуємо два спортивних майданчики. На одному з них зможуть займатися і люди з інвалідністю. Також у «Наталці» буде чи не найбільший дитячий майданчик у столиці. Площею майже 2 тис. кв.м, з унікальними об’єктами для ігор, зокрема, із пірамідою висотою 6 м. Є в парку і спеціальний огороджений майданчик для вигулу собак, - зазначив мер столиці. - Сьогодні в «Наталку» їдуть відпочивати з усього міста. Бо він є «золотим стандартом» того, як потрібно відновлювати зони відпочинку», - написав Віталій Кличко.