Кличко показав, як реконструюють дитячий садок в Оболонському районі

31.07.2019 12:41

Мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відео, де показав як відбувається реконструкція дитячого садочка № 593 на вулиці Макіївській в Оболонському районі столиці.

"Ми продовжуємо будувати та реконструювати дитячі садочки, аби скоротити чергу до дошкільних закладів столиці. Сьогодні триває повна реконструкція дитсадка № 593 на вулиці Макіївській. Оновлений садок плануємо відкрити до кінця жовтня", - написав мер Києва у дописі до відео. 
 
Так, за словами Кличка, у приміщенні закладу дошкільної освіти деякий час була гімназія-інтернат, потім декілька років воно стояло покинутим і було непридатним для навчання дітей. 

Там уже здійснили ремонт покрівлі, утеплили фасад, замінили всі вікна на енергозберігаючі, проклали нові інженерні мережі, облаштували дитячі майданчики. "У садку буде тепла підлога і автономний теплопункт, тому батьки дітей не хвилюватимуться щодо перебоїв з гарячою водою, - зазначив Кличко. - Наразі будівельники завершують роботи з фарбування фасаду, продовжують ремонт внутрішніх приміщень садочка, здійснюють благоустрій території", - написав мер столиці.

Садок, що відкриють, розрахований на 205 дітей  - 11 груп. У оновленій будівлі, окрім приміщень для навчання та відпочинку дітей, облаштують сучасні спортивну та музичну зали, харчоблок, медичний блок, пральню.