Кличко зустрівся з одним із найкасовіших режисерів світу Майклом Беєм

27.07.2019 17:13

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся в столичній мерії з одним із найкасовіших режисерів і кінопродюсерів світу Майклом Беєм, який прилетів у Київ. Про це Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. 

«Наше місто приваблює все більше митців, творчих людей з усього світу. В Києві знімають кліпи всесвітньо відомі зірки, рекламні ролики- великі міжнародні компанії. А також Київ стає кіномайданчиком, - написав Кличко. - Ось прилетів мій добрий знайомий, американський режисер і кінопродюсер Майкл Бей. - Один з  найкасовіших режисерів світу, картини якого зібрали в прокаті понад 5,7 млрд долларів. Він відомий такими стрічками, як «Армагеддон», «Погані хлопці», «Перл Харбор», «Трансформери», - зазначив мер столиці.

Він також повідомив, що Майкл Бей прилетів із командою, аби подивитися на Київ, на Україну. Режисер зацікавлений у зйомках кіно та відео в українській столиці. 

«Ми говорили про умови для кіновиробництва в Україні, про допомогу міста в організації  зйомок, про найгарніші локації Києва та перспективи співпраці. Всі залишилися задоволеними. І, сподіваюся, Майкл творчо попрацює в Україні», - написав Віталій Кличко.