Кличко оглянув, як реконструюють стадіон «Русанівець» в Дніпровському районі столиці

15.07.2019 20:30

Мер Києва Віталій Кличко оглянув, як реконструюють стадіон «Русанівець» в Дніпровському районі столиці та поспілкувався з мешканцями мікрорайону. Завершити роботи і відкрити оновлений стадіон планують вже невдовзі.

"Цей стадіон хотіли забудувати, як хотіли забудувати і стадіон "Старт". Ми його відстояли. І зараз вкладаємо кошти, щоб наші діти мали можливість займатися спортом. Такі об'єкти вкрай важливі для нашого міста. Минулого року ми розпочали реконструкцію «Русанівця» і недвовзі його відкриємо", - сказав Кличко. 
 
Колись на цьому стадіоні відбувалися футбольні матчі міського рівня. Але з часом він зруйнувався, стояв занедбаним і непридатним для занять спортом. 

За словами мера Києва, "Русанівець" стане новою тренувальною базою для легкоатлетів і місцем занять спортом для мешканців району та киян. 

Зокрема, проект реконструкції стадіону включає в себе: повне оновлення футбольного поля  з круговими біговими доріжками та спортивними майданчиками (сектор для стрибків з жердиною, сектор для стрибків у висоту, сектор для штовхання ядра); будівництво адміністративно-побутового павільйону з роздягальними, душовими, кімнатою для арбітрів та медичним пунктом; влаштування трибун з навісом на 480 місць; встановлення інформаційного електронного табла.
 
Також буде на оновленому стадіоні сучасне освітлення для футбольного поля та території стадіону, система відеоспостереження, охоронна сигналізація та системи протипожежного захисту та контролю доступу.  Встановлять і сучасне спортивне обладнання.
 
Завершити  роботи  та  відкрити  стадіон  планують у серпні 2019 року.
 
Також вже цієї осені завершать  реконструкцію легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності на проспекті Павла Тичини, 18.