Кличко: Ще на 120-ти столичних вулицях цього року встановимо сучасне і яскраве освітлення

05.07.2019 11:46

Ще на 120-ти столичних вулицях цього року замінять старе вуличне освітлення на сучасне. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook та опублікував відео, як модернізують освітлення в Голосіївському районі столиці.

«Київ стає світлішим і безпечнішим!Ще на 120-ти столичних вулицях цього року замінимо старе вуличне освітлення на сучасне і яскраве.  Співробітники КП «Київміськсвітло» встановлять 15 тисяч нових, економічних LED-світильників. Сьогодні роботи тривають у різних районах столиці. Наприклад, найближчим часом «засвітяться» вулиці Бориспільська та Ломоносова. Світліше стане і на Трухановому острові. Працюють фахівці на Столичному шосе, де встановлять 569 нових опор для сучасного освітлення», - написав Кличко. 

Він зазначив, що модернізацію зовнішнього освітлення здійснюють не тільки на великих вулицях і проспектах. Мер показав відео, як триває заміна старих опор та світильників на вулиці Маричанській у Голосіївському районі. 

«Нові яскраві LED-світильники роблять рух на вулицях більш комфортним та безпечним. І для водіїв, і для пішоходів. До того ж, використання сучасних світлодіодних ламп дозволяє економити близько 30% на сплаті за електроенергію. Наприклад, минулого року, завдяки модернізованому освітленню, столиця заощадила 11 мільйонів гривень», - підкреслив Віталій Кличко.