Кличко: Гальмування процесу знесення п’ятого цеху “Більшовика” може затягнути будівництво Шулявського шляхопроводу

02.07.2019 18:18

Гальмування питання щодо знесення п’ятого цеху заводу “Більшовик” затягуватиме процес будівництва Шулявського шляхопроводу. На місці п’ятого цеху заводу мають звести один зі з’їздів з нового мосту. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу “112-Україна”.

“Підрядник обіцяє відкрити рух транспорту новим мостом вже до кінця цього року. Але у нас є ускладнення. Потрібно знести п’ятий цех заводу “Більшовик”, на місці якого повинен бути один зі з’їздів. Цей цех не працює зараз. Там продають секон-хенд. Але Фонд держмайна гальмує процес. У них різні відмовки, мовляв, це неможливо зробити”, - зазначив Віталій Кличко.

За словами мера, для такого рішення необхідна насамперед політична воля. Оскільки йдеться про важливий об‘єкт інфраструктури столиці.

“Будемо переходити до більш активних дій. Нам потрібно вкластися в терміни. Якщо міст побудують, а потім доведеться зносити цех, це зможе збільшити і кошторис робіт, і затягуватиме процес будівництва шляхопроводу”, - додав Кличко.

Він нагадав, що наразі на Шулявському шляхопроводі тривають активні роботи, вже повністю розібрали старий шляхопровід. І зібрали перший прогін нового мосту.

Також міський голова зауважив, що на сьогодні в столиці 75 столичних мостів знаходяться в передаварійному стані.