Кличко: Ми продовжуємо очищати столицю від засилля реклами. За останніх кілька років демонтували майже 36 тисяч рекламних носіїв

11.06.2019 18:29

У столиці демонтували загалом майже 36 тисяч рекламних носіїв. Про це на своїй сторінці у Facebook написав мер Києва Віталій Кличко.

“Друзі! Ми продовжуємо очищати місто від засилля реклами! Кияни та наші гості тепер можуть побачити, як насправді виглядають вулиці столиці: насолодитися архітектурою, роздивитися будинки, які були сховані під численними рекламними бордами та вивісками. – написав Кличко. - Загалом за кілька останніх років ми демонтували майже 36 тисяч рекламних носії. Так, наприклад, прибрали всі носії на Мосту Патона, Либідьскій площі, перехресті вул. Чорновола і Січових стрільців”, - відзначив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що в 2015 році ініціював кампанію з очищення вулиць Києва від рекламних конструкцій. Разом з основними операторами ринку реклами міська влада напрацювала нову схему розміщення реклами в столиці - як на фасадах будинків, так і вздовж доріг. "Результатом співпраці стало зменшення тільки наземних рекламних засобів (біл-бордів) у порівнянні з 2015 роком з майже 12 тисяч одиниць до менш, ніж 5 тисяч на сьогодні", - підкреслив Кличко. 

Однак, за його словами, є чимало представників приватного бізнесу, які ігнорують правила при розміщенні вивісок, банерів, розтяжок, електронних табло. 

“Сьогодні на обліку "Київреклами" близько 60 тисяч рекламних засобів, що встановлені із порушенням норм. І ми звертаємося до їх власників прибрати незаконну рекламу. Якщо ж цього не відбувається, її прибирає КП "Київреклама". Протягом останніх місяців в столиці демонтували рекламні носії з фасадів будинків, зокрема, на вулицях Басейній, Нижньому та Верхньому Валах, Ярославовому Валу, на Прорізній та Саксаганського”, - зазначив Віталій Кличко.