Кличко показав яким буде пам‘ятник Сікорському в Києві

06.06.2019 13:06

Мер Києва, Віталій Кличко показав, як виглядатиме пам’ятник авіаконструктору Ігорю Сікорському, який цього року встановлять у столиці перед аеропортом, що тепер носить ім’я видатного киянина.

Світлини макету пам’ятника та ескізів Кличко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні 130 років з дня народження одного з найвидатніших киян,  всесвітньо відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського. Кияни пишаються тим, що перша в світі авіамодель вертикального злету була запущена саме в нашому місті, в дворі садиби на Ярославовому валу,  де жив тоді Сікорський. Згодом він здійснив прорив в світовому авіабудуванні”, – написав Кличко.

Він відзначив, що столична влада продовжує працювати з Міністерством оборони щодо передачі на баланс міста садиби Сікорських на Ярославовому валу, щоб відреставрувати будинок, в якому жив видатний авіаконструктор.

“А до кінця літа ми вже встановимо пам'ятник Ігорю Сікорському біля аеропорту, який перейменували на його честь (колишній аеропорт "Жуляни"). Робота над створенням пам’ятника триває. І буде він гарним. Ось такий вже макет. І кілька ескізів”, - написав мер.