Кличко: Захисну скло-плівку, що пошкодили вандали на елементах підлоги нового пішохідного мосту, відновлять протягом доби

27.05.2019 00:17

Захисну скло-плівку, що пошкодили вандали на двох елементах скляної підлоги нового пішохідного мосту, відновлять протягом доби.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час спілкування з киянами на мосту, оглянувши  місце вандалізму. 

«Друзі! Ми зараз з фахівцями оглянули пошкоджені елементи скляної підлоги. З того, що з‘ясували попередньо: вандали пошкодили захисну скло-плівку на двох фрагментах скляної підлоги. Основне - гартоване скло - не постраждало.  І зараз ми це продемонстрували. Пошкоджені ж елементи замінять протягом доби, - сказав Кличко. - Але боляче, коли гарні об‘єкти страждають від «розваг» тих, хто не любить наше місто. І нічого не створює, а знищує те, що створюють інші», - сказав мер Києва. 

Він звернувся до людей, яких було дуже багато на мосту, з тим, аби кияни повідомляли про відомі їм акти вандалізму в місті. «Давайте боротися з цим разом. Адже всі гарні об‘єкти ми створюємо для мешканців Києва, для краси і комфорту нашого міста», - сказав мер.

Багатошарове гартоване скло, що встановлене під захисною скло-плівкою – неушкоджене.

За словами експертів, які разом із мером перевіряли скляну поверхню, шкода, нанесена її елементам, заподіяна умисно.

Мер також зазначив,  що окрім камер спостереження, що встановлені на мосту,  додаткові засоби відеоспостереження встановлять і знизу, під мостом.

“Через  масовий потік людей, прослідкувати за кожним неможливо. Якщо хтось зможе зафіксувати дії вандалів, які руйнують те, що ми створюємо для киян, думаю ми можемо говорити і про певні премії для небайдужих мешканців міста. Бо ми повинні спільно берегти нашу столицю”, - підкреслив Кличко.