Володимир Кличко та німецька компанія SAP створили новий навчальний курс

15.05.2019 12:53

Легендарний екс-чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі Володимир Кличко, який сьогодні є успішним підприємцем, та німецька компанія SAP - всесвітньо відомий розробник корпоративного програмного забезпечення, анонсували новий спільний навчальний курс “Дизайн-мислення та управління викликами”.

Безкоштовний онлайн-курс, який незабаром вийде на платформі OpenSAP, є першим кроком колаборації SAP та Володимира Кличка і команди Klitschko Ventures. Цей курс об’єднає дві методології: дизайн-мислення від SAP (The SAP® Design Thinking), що полягає у пошуку нових нестандартних, нешаблонних рішень для створення інноваційних бізнес-моделей, та стратегію управління викликами F.A.C.E. The Challenge, яку розробив Кличко для перетворення проблем на виклики шляхом проактивних змін у свідомості та поведінці людини.

“Тепер ми разом зможемо реагувати на зміни  - на  корпоративному, державному та особистісному рівнях. Перетворити проблеми у виклики, негаразди - у переломні життєві зміни! Тому що ми - рушійна сила!” - звернувся Володимир Кличко до слухачів курсу. 

Нещодавно у Німеччині Володимир Кличко отримав почесну премію та звання “Інноватор року-2019” за розробку власної іноваційної програми F.A.C.E. The Challenge, яку вже декілька років викладає керівникам вищої ланки та топ-менеджерам у провідному Університеті Санкт-Галлену, Швейцарія. 

Німецька компанія SAP є лідером ринку корпоративного програмного забезпечення, яка пропонує найновіші рішення в сфері обробки даних великого обсягу, технології блокчейн, хмарних технологій, інтернету речей, штучного інтелекту та ціфрової трансформації. Її клієнтами є майже півмільйона компаній у 180 країнах світу. Представництва SAP працюють у 130 країнах. У Києві компанія допомагала міській адміністрації в рамках програми Smart city впровадити проект «Вікритий бюджет».