Кличко закликав депутатів не піддаватися виборчому психозу і працювати в інтересах киян

14.05.2019 10:58

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради не піддаватися виборчому психозу і ефективно працювати, керуючись інтересами столиці та її мешканців. Про це мер заявив на початку ранкового засідання Київради.

"На жаль, політичні пристрасті в країні не вщухають. І деякі політичні сили після президентських виборів вступили одразу в парламентську кампанію. Але я звертаюся до всіх: давайте тут, в Київраді, не піддаватися виборчому психозу і керуватися перш за все інтересами столиці, інтересами киян", - сказав Кличко.  

Разом з тим, міський голова зауважив, що в столиці тривають активні роботи з ремонту транспортної інфраструктури, зон відпочинку, будівництво шкіл та садочків, ремонт тепломереж та  їх оновлення на найпроблемніших ділянках. 

"У нас чимало справ, які треба втілити цього року. Триває і будівництво та повна реконструкція запланованих садочків і шкіл. Тривають роботи на Подільсько-Воскресенському мосту, на Шулявському шляхопроводі. Завершується будівництво нового пішохідного мосту та облаштування Алеї художників. Ці два об'єкти ми презентуємо киянам вже незабаром", - додав мер столиці.

Також він наголосив, що профільні служби адміністрації та глави районів повинні негайно навести лад на територіях, де ще не встигли цього зробити, та в дворах столичних будинків. "Ми отримуємо багато скарг на неприбраність, розриття в дворах, на невчасний вивіз сміття. Попереджаю: перевірятиму і нікого не вмовлятиму. Не хочете працювати – будемо шукати тих, хто хоче і може!" - наголосив Віталій Кличко.