Кличко: Ми повинні продемонструвати, що українці - свідомі громадяни і цивілізована нація

19.04.2019 14:03

Під час другого туру виборів Президента України, що відбудеться цієї неділі - 21 квітня, українці повинні продемонструвати, що вони - свідомі громадяни і цивілізована нація. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у відеозверненні, яке опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Друзі! Хочу звернутися до вас як громадянин України, як мер столиці. Усі, хто підуть голосувати, зроблять вільний вибір на демократичних президенських виборах. І другий їх тур має відбутися так само спокійно, законно, без маніпуляцій і фальсифікацій. Це дуже важливо - забезпечити прозорість, законність, порядок", - зазначив Кличко. 
 
За словами мера Києва, до виборів Президента України, без перебільшення, прикута увага всього світу. Відтак, українці не повинні піддаватися на можливі провокації.
 
"Ми, українці, повинні продемонструвати, що ми - свідомі громадяни та цивілізована нація. Ми не повинні піддаватися на провокації і виявляти зайвих емоцій. Адже кожен з нас обирає майбутнє нашої держави", - наголосив Віталій Кличко.