Кличко відвідав німецький завод, де виробляють троси для пішохідного моста, що зводять у Києві

11.04.2019 13:01

Мер Києва Віталій Кличко відвідав у німецькому місті Гельзенкірхен завод компанії Bridon-Bekaert - відомого в світі підприємства, що виробляє всі види промислових сталевих тросів.

Сьогодні на заводі закінчують  виготовляти на замовлення Києва ванти (троси) для пішохідно-велосипедного мосту, що зводять у столиці України. 

«Я подивився, як триває робота над тросами, які нам необхідні для нового пішохідного мосту та провів переговори з керівництвом німецької компанії щодо нашої подальшої співпраці. Вже наступного тижня ванти будуть готові і їх відправлять до Києва», - відзначив Кличко.

Також веде переговори про виготовлення на заводі в Німеччині вантів підрядник, що будує Подільсько-Воскресенський мостовий перехід у Києві.

«Для нас важлива співпраця і довіра таких всесвітньовідомих компаній до Києва як до надійного партнера. - Щоб на об’єктах, які будуємо, ми застосовували найкращі технології, найякісніше обладнання», - сказав мер столиці.

Компанія Bridon-Bekaert має сьогодні 16 виробничих підприємств у різних містах світу. І є одним з найпотужніших виробників всіх видів промислових сталевих тросів - для нафтової та газовий промисловості, для будівництва об‘єктів інфраструктури.

Німецький завод Bridon-Bekaert раніше виробляв і конструкції  для НСК «Олімпійський» у Києві, який реконструювали перед Євро-2012.