Кличко вночі перевірив готовність до початку робіт з демонтажу Шулявського шляхопроводу

17.03.2019 01:32

Мер Києва Віталій Кличко перевірив вночі готовність до початку робіт з демонтажу Шулявського шляхопроводу.

Про це він написав на своїй сторінці  в соціальній мережі Facebook.

«З‘їздив вночі на будівельний майданчик біля Шулявського шляхопроводу. Тут все напоготові. - Цієї ночі  ми розпочинаємо роботи з демонтажу шляхопроводу. А старт будівництва нового мосту плануємо в квітні», - написав мер.

 

Він зазначив, до кінця року має бути здійснений великий обсяг робіт зі зведення даного об‘єкту. 

“Для цього нам також потрібно знести частину цеху номер 5 заводу "Більшовик". - Там буде побудована частина нової транспортної розв’язки”, - відзначив Кличко. 

За оцінками фахівців, роботи зі зведення нового шляхопроводу  триватимуть 17 місяців. Загальна їх вартість – близько 1 млрд гривень. Це буде сучасний об’єкт транспортної інфраструктури столиці. На новому шляхопроводі будуть облаштовані і велодоріжки. 

Мер столиці підкреслив, що сьогодні в Києві потребують ремонту понад 70 мостів та шляхопроводів, що перебувають в передаварійному стані. 

“Ми поступово оновлюємо їх. Але на це потрібні колосальні кошти і час. Оскільки в утримання міської інфраструктури десятиліттями не вкладали грошей - зазначив Кличко. - Щодо Шулявського шляхопроводу: ми перепрошуємо за ті тимчасові незручності, які відчуватимуть кияни  під час його ремонту. Але по-іншому такі масштабні роботи не здійснити», - відзначив мер столиці.

Роботи з реконструкції транспортної розв’язки триватимуть  на перетині вулиць Вадима Гетьмана – Олександра Довженка та проспекту Перемоги. 

Міська влада заздалегідь попереджала, що Шулявський шляхопровід повністю перекриють в ніч на 17 березня. А рух транспорту на цей час буде організовано прилеглими вулицями.