Кличко привітав депутатів з тим, що Київ увійшов до топ-10 найуспішніших міст світу за рентабельністю інвестицій

14.03.2019 11:28

Мер Києва Віталій Кличко перед початком сесійного засідання Київради привітав депутатів з тим, що столиця увійшла до топ-10 найуспішніших міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій, а також отримала відзнаку за зниження бюрократії.

"Я повернувся з відрядження, де ми представляли Київ на міжнародній виставці нерухомості MIPIMу Каннах. Київ увійшов до топ-10 найуспішніших міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій, а також отримав відзнаку за зниження бюрократії, - сказав Кличко. - Я хочу привітати всіх депутатів і подякувати за роботу на користь нашої столиці", - додав він.

Відповідну оцінку українська столиця отримала в конкурсі «fDiLocationAwards», що проводить спеціалізований журнал fdi, який видає FinancialTimes. Конкурс щороку визначає найуспішніші міста світу з точки зору інвестиційної привабливості.

За словами мера, такі відзнаки є стимулом для міської влади, депутатів ще ефективніше працювати, щоб робити Київ більш привабливим для інвесторів, створювати прозорі умови роботи для бізнесу.

"Так, ще багато проблем, які нам треба вирішувати. І популізмом та гаслами справ не зробиш. Тільки спільною і наполегливою роботою",- звернувся до депутатів Кличко.

Також міський голова проанонсував відкриття скверу імені вбитого в Москві 4 роки тому російського опозиціонера Бориса Нємцова, що відбудеться завтра, 15 березня, о 12:00 поблизу російського посольства.