Кличко про рішення щодо парковок: Прозорі умови для бізнесу - гарантія чесної конкуренції та надходжень до бюджету

05.03.2019 14:43

Прозорі умови для ведення бізнесу - це гарантія для конкурентної роботи підприємців у столиці та надходжень до бюджету міста. Про це мер Києва заявив перед голосуванням у Київраді за проект рішення щодо передачі в управління парковок через систему Prozzoro.

"Ми змінюємо систему управління, яку отримали в спадок. Вона - неефективна  та корупційна. Абсолютно прозорі умови для ведення бізнесу - гарантія чесної конкуренції  в роботі підприємців у нашому місті та надходжень до бюджету столиці. Це запорука того, що до нас будуть приходити інвестори, що Київ  стане заможним містом", - сказав Кличко.

Він нагадав, що завдяки системі Prozzoro місто уже зекономило мільярди гривень. Так, наприклад, раніше столиця отримувала лише 280 тисяч гривень в рік від здачі в оренду місць для об'єктів пересувної торгівлі. Після залучення до цього процесу системи Prozzoro надходження до бюджету міста тільки від однієї пересувної кав'ярні сягнули 900 тисяч гривень у рік.

Щодо передачі в управління парковок та схвильованості підприємців, які там сьогодні працюють і бояться втратити роботу, міський голова зауважив, що ці підприємці мають пріоритетне право запропонувати умови роботи та взяти участь у прозорому конкурсі. 

"Ми повинні впорядкувати роботу, щоб створити систему, яка працюватиме на громаду, щоб місто розвивалося і ставало справді європейським", - підкреслив мер столиці.