Кличко заявив, що звільнить першого заступника голови Голосіївської РДА, який влаштував п‘яне ДТП у Києві

08.02.2019 00:00


Мер Києва Віталій Кличко в пятницю зранку звільнить заступника голови Голосіївської райдержадміністраціі столиці Юрія Ткаченка, який влаштував п‘яне ДТП в столиці в четвер ввечері. Про це мер написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. 

«Новина неприємна для мене. І як для громадянина, і як для керівника міста. Деякі столичні чиновники роз’їжджають нетверезими за кермом, ще й влаштовують ДТП. Одного такого завтра зранку звільняю. Вже дав доручення голові Голосіївської райдержадміністрації терміново подати документи, необхідні для звільнення заступника голови РДА Юрія Ткаченка. І зранку я їх підпишу, - написав Кличко. - Цей «орел» влаштував на Південному мосту в столиці п‘яне ДТП сьогодні ввечері. Чиновник, який в нетверезому стані керував автівкою, в‘їхав в автомобіль, щодо якого патрульна поліція в цей час оформляла інше ДТП. В результаті працівниця поліції отримала травму ноги. Я переконаний, що такі чиновники, як Ткаченко, не повинні працювати на державній службі », -підкреслив мер.

Він відзначив, що людина, яка сідає нетверезою за кермо, - вже злочинець, бо створює загрозу здоров’ю і життю інших людей.

«Не бачу підстав працювати з людьми, які нахабно порушують правила поведінки в суспільстві. І вони повинні нести за законом відповідальність за свої дії», - наголосив Віталій Кличко.