Кличко: За півтора - два роки ми відкриємо автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенький міст

21.01.2019 20:10

За півтора – два роки в столиці планують відкрити автомобільне транспортне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Нині на Подільсько-Воскресенському мосту ведуться роботи з монтажу в’язів. Зараз ви поки можете бачити іржаву конструкцію - це підпірки. Вже влітку ми їх приберемо і стане видно, який це красивий міст, - сказав Кличко. - Він буде дворівневий. Верхній рівень – для автотранспорту, знизу пройде гілка метрополітену», - зазначив мер столиці. 

За його словами, за всі роки на будівництво мосту витратили близько 5 мільярдів гривень бюджетних коштів. Для його завершення потрібно ще 7 мільярдів гривень. 

«За умов належного фінансування потрібно приблизно 1,5- 2 роки, щоб запустити спочатку автосполучення через міст. А потім можна говорити про будівництво метро. Я знаю, що мешканці Троещини дуже чекають га втілення цього проекту. Ми повинні його реалізувати, - підкреслив мер столиці. – Багато мерів обіцяли, що добудують цей міст. Я теж обіцяв і хочу це зробити!», - відзначив Кличко.

Також він наголосив, що місто вже розпочало великий інфраструктурний проект з подовження зеленої гілки київського метро на Виноградар. За словами мера, підготовчі роботи із спорудження 2 нових станцій «Мостицька» і «Проспект Правди» вже розпочалися.