Кличко: В 2018-му році ми замінили понад 10 тисяч вуличних світильників

19.12.2018 12:52

Протягом 2018 року у столиці замінили 10 тисяч старих світильників на сучасні LED. Наступного року 90% вуличного освітлення Києва буде сучасним.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко журналістам підбиваючи підсумки роботи міської влади за 2018 -ий рік.

«Практично на всіх об’єктах, де ми робимо капремонт доріг, встановлюємо нове сучасне LED-освітлення. На столичних вулицях і проспектах, на мостах і в зонах відпочинку. Модернізоване освітлення вже мають понад 230 об`єктів. Це робить рух на вулицях більш комфортним і безпечним. А місту дозволяє економити на електроенергії до 30 відсотків бюджетних коштів. Цього року ми замінили понад 10 тисяч світильників», - зазначив Кличко.

За його словами, цього року встановили сучасне LED-освітлення, зокрема, на бульварах Дружби народів і Вернадського, вулицях Жилянській, Саксаганського, Набережному шосе, на інших вулицях та мостах, в оновлених парках.

На наступний рік, за словами мера, в бюджет столиці закладена суттєва сума, задля того, аби замінити більше старих світильників на сучасні і економити кошти платників податків. 

“Більша увага буде до модернізації освітлення Києва. – Близько 700 млн. грн спрямуємо на це. Щоб до кінця 2019-го вже 90 % зовнішнього освітлення у столиці було сучасним”, - підкреслив Кличко.