Кличко про воєнний стан: Наше головне завдання - забезпечити життєдіяльність Києва, а також - надати ту допомогу, яка буде потрібна

27.11.2018 12:22

Запровадження воєнного стану на окремих територіях держави не вплине на забезпечення життєдіяльності столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, відповідаючи на запитання журналістів.

"Ми розуміємо всю серйозність ситуації в державі. В столиці, як і в інших регіонах, створена рада оборони міста. Наше головне завдання - забезпечити життєдіяльність Києва, а також - надати ту допомогу, яка буде потрібна від нас, - заявив Кличко. - Місто продовжує звичне життя. Але ми розуміємо, що може бути багато провокацій, можуть відбутися різні події. Ми прораховуємо різні сценарії. Поліція в столиці сьогодні працює у посиленому режимі", - зазначив Кличко.

Мер також відзначив, щоб пройти такі складні часи, українці повинні згуртуватися, зосередитися на головних завданнях і працювати. "І наш успіх, передусім економічний, – це найкраща відповідь тим, хто бажає дестабілізації в країні», - підкреслив Віталій Кличко.