Кличко в Фінляндії візьме участь у з’їзді Європейської народної партії

06.11.2018 08:53

Мер Києва Віталій Кличко відвідає 25-й з’їзд Європейської народної партії, який відбудеться 6-8 листопада у столиці Фінляндії Гельсінкі.

Цьогорічний з’їзд ставить перед собою важливі завдання. Партія має обрати кандидата від ЄНП на наступних виборах президента Єврокомісії, які відбудуться у травні 2019 року, оновить статути та напрацює спільну політичну позицію щодо нових викликів, з якими стикається Європа. 

9 листопада у німецькому місті Пассау Віталій Кличко візьме участь у подіумній дискусії “"Зовнішньоекономічний портал Баварія - Україна”. Разом з мером Києва у дискусії візьмуть участь міністр транспорту Німеччини Андреас Шоєр та прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер. Спікери обговорять співробітництво між Україною та Баварією загалом і Києвом та Баварією зокрема, а також окреслять перспективи розвитку цієї співпраці.

Європейська народна партія - загальноєвропейська політична партія, заснована у 1976 році. ЄНП послідовно підтримує рух України до Європи та збереження санкцій проти Російської Федерації. Також ЄНП виступала за запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.