Кличко: Ми пропонуємо киянам долучатися до змін у місті й втілюємо кращі їх ідеї та пропозиції

11.09.2018 20:34

15 вересня за результатами голосування будуть визначені проекти киян, які столична влада профінансує в рамках проекту «Бюджет участі». Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо «Київ-98 FM».

«Ідея "Громадського бюджету" проста: кияни пропонують проект для своєї вулиці, району, міста, за нього голосують городяни, а столична влада  фінансує його реалізацію. Цього року ми збільшили суму на проекти «Громадського бюджету» в три рази – до 150 мільйонів гривень», - заявив Кличко. 

Кияни до участі в  "Громадському бюджеті" подали понад 1100 проектів, що на 30% більше порівняно з минулим роком. За підсумками публічних обговорень до голосування були допущені 940 проектів, серед яких і визначатимуть переможців. Голосування розпочалося 24 серпя та триватиме до 15 вересня.  

«Яким має бути, наприклад, той чи інший парк або сквер повинні вирішувати кияни. Але не тільки побажаннями, а й самі мешканці столиці мають долучатися до облаштування, до змін у своєму місті,  - підкреслив Кличко. – Ми будемо робити все, аби створювати умови для участі киян в розбудові міста. І ці зміни будуть і їх відповідальністю», - відзначив мер Києва.