Кличко: Київрада ухвалила рішення, що дасть можливість повернути гарячу воду у домівки киян

11.09.2018 15:26

Гаряче водопостачання у домівки киян буде відновлене.

На цьому наголосив мер Києва Віталій Кличко за результатами позачергової сесії Київради.

“Сьогодні на позачерговій сесії ми ухвалили надзвичайно важливе рішення, яке є вирішальним кроком для врегулювання питання заборгованості за спожитий газ. І - відповідно - для укладення угоди з НАК «Нафтогаз України» та відновлення постачання газу Києву. А значить і енерго- і теплопостачання”, - сказав мер.

Він також додав, що цей крок дасть змогу повернути в квартири киян гарячу воду, а комунальним службам - виконувати необхідні роботи щоб не допустити зриву опалювального сезону в столиці.

Кличко відзначив, що в порівнянні з травнем, сьогодні йдеться тільки про відповідальність за борг, що має джерела для компенсації. А також - про списання всіх штрафів.

“Це результат інтенсивної роботи в судах та переговорів на всіх рівнях, включаючи уряд України, президента. Ми відстоюємо інтереси громади, - сказав мер столиці.

І бюджетний комітет парламенту розглянув це питання. І уряд ухвалив рішення, щоб нарешті врегулювати ситуацію і повернути газопостачання столиці. Залишалося рішення Київради  і ми його сьогодні ухвалили!”, - заявив після голосування Кличко.

Відповідне рішення підтримали 76 депутатів Київради.