До Дня Незалежності Кличко провів телеекскурсію оновленими маршрутами столиці

24.08.2018 11:19

Мер Києва Віталій Кличко в ефірі святкового марафону до Дня Незалежності на телеканалі Україна провів екскурсію оновленими туристичними маршрутами столиці.

Разом із ведучою Кличко пройшовся оновленими сходами з Пейзажної алеї до Подолу та частиною нового маршруту, який в майбутньому з’єднає Пейзажну алею з Аркою дружби народів.

«Ніхто не піде в парк, якщо він нагадуватиме сміттєзвалище. Зелені зони мають виглядати так, щоб у них з комфортом відпочивали і кияни, і туристи. Як, ця, наприклад, - сказав мер. - Кожен гість, який приїжджає до нас, має їхати з Києва з бажанням повернутися сюди разом зі своїми друзями. Ми сьогодні ремонтуємо, робимо привабливими ключові локації міста - ті, які відвідує багато людей», - зазначив мер столиці.

Він згадав, що підлітком працював екскурсоводом у столиці. Тому добре знає історію міста та історичні місця Києва.

«Це допомагає мені і зараз. Всім гостям, своїм друзям, які відвідують Київ, я розповідаю про  історію нашого чудового міста», - відзначив Кличко.

Нагадаємо, у червні цього року в столиці відкрили оновлені сходи з Пейзажної алеї до урочища Гончарі-Кожум’яки та частину туристичного маршруту від сходів до Андріївського узвозу і Алеї художників. У майбутньому новий туристичний маршрут завершуватиметься біля Арки дружби народів. -  Після реконструкції другої черги парку “Володимирська гірка” та зведення пішохідного мосту між гіркою та Аркою дружби народів. Міст планують відкрити до літа наступного року.

Також Кличко привітав українців з Днем Незалежності.  «Хочу привітати кожного українця з Днем Незалежності! Та побажати здоров‘я, наснаги, успіху. Наше завдання - не чекати, а робити все для  того, аби змінювати світ навколо себе. І робити Україну такою, щоб ми пишалися нашою державою!», - відзначив Віталій Кличко.