Кличко на відкритті «Молодості»: Наш кінофестиваль має бути відомим на весь світ

27.05.2018 21:06

Кінофестиваль «Молодість» повинен стати одним із найважливіших щорічних культурних заходів у столиці. І він має бути відомим на весь світ. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, який взяв участь у відкритті 47-го міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Мер зауважив, що цього року «Молодість» вперше відбувається навесні. «І на новій чудовій локації - на Поштовій площі.  Я радий, що кияни та гості столиці протягом тижня зможуть насолоджуватися сучасним кінематографом під відкритим небом», - сказав мер Києва.

Віталій Кличко висловив сподівання, що всі гості кінофестивалю оцінять красу та гостинність  Києва і ділитимуться позитивними враженнями про наше місто в своїх країнах. «Ще вчора в столиці ми приймали найпрестижніший спортивний захід – фінал Ліги чемпіонів УЄФА. А вже сьогодні в Києві подвійне свято – день нашого міста та відкриття 47-го фестивалю «Молодість». І моє завдання як мера – зробити все, щоб якомога більше подібних заходів відбувалося в столиці. А також - щоб «Молодість» стала  одним із найважливіших щорічних культурних заходів у столиці. Цей кінофестиваль має бути відомим на весь світ», - сказав Віталій Кличко. 

Мер Києва побажав всім приємних вражень та емоцій від кіно під відкритим небом.

47-й кінофестиваль «Молодість» відбуватиметься в Києві з 27 травня по 3 червня. 

На фестивалі покажуть близько двох сотень коротко- і повнометражних стрічок, які відзначили на міжнародних європейських фестивалях, лауреата «Оскара».

Відкриє фестиваль польська стрічка Малгожати Шумовської «Обличчя/Рило». Фільм покажуть на великому LED-екрані, встановленому на Поштовій площі.