Кличко: Вболівальники і «Ліверпуля», і «Реала» вражені Києвом

26.05.2018 20:59

Вболівальники і «Ліверпуля», і «Реала» дуже вражені Києвом і тією атмосферою, яка панує у місті. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Футбол-1», який веде сьогодні мовлення зі студії на НСК «Олімпійський».

За словами мера, він мав нагоду поговорити з фанатами і чув від них тільки позитивні відгуки. 

«Більше 50 тисяч  вболівальників з різних країн приїхали до Києва. Навіть, не кожен з них має квиток на матч, але вони приїхали відчуту атмосферу свята. Велика кількість людей перебуває у містечках, які облаштовані в столиці для вболівальників, - заявив Кличко.  – Гості вражені тим, яке красиве наше місто. І наше завдання – аби кожен, хто побував у Києві, захотів ще раз приїхати сюди». 

За словами Кличка також була вирішена проблема з трансфером вболівальників з Англії. Мер Києва був на постійному зв’язку з  мером Ліверпулю, щоб владнати проблеми, які виникали. 

«Дуже багато уваги приділено безпеці на вулицях столиці. Нині всі правоохоронні органи працюють у посиленому режимі. Понад 10 тисяч співробітників поліції, національної гвардії забезпечують дотримання порядку в столиці», - відзначив мер.

Відповідачі на питання за кого Кличко буде сьогодні вболівати, мер відповів що він відданий «Динамо» Київ. І припустив, що колись у фіналі Ліги чемпіонів зіграє його улюблена команда. 

Також Кличко підкреслив, що проведення таких великих змагань, як фінал Ліги чемпіонів спонукає молодь більше займатися спортом.