Віталій та Володимир Клички взяли участь у Турнірі чемпіонів зірок Ліги чемпіонів УЄФА

25.05.2018 18:34

Мер Києва Віталій Кличко та його брат Володимир взяли участь у Турнірі чемпіонів, який відбувся на полі містечка "Фестивалю чемпіонів" на Хрещатику. УЄФА традиційно проводить це змагання в рамках фіналів Ліги чемпіонів, які цьогоріч приймає столиця України. Втім, вперше в історії, участь в турнірі брали не дві команди, як зазвичай, а чотири: легенди мадридського «Реалу», легенди "Ліверпулю", збірна зірок Ліги чемпіонів та команда друзів Андрія Шевченка.

Віталій Кличко виступав тренером команди Андрія Шевченка. А його брат Володимир – стояв на воротах. Кличко-молодший вже не вперше грав в одній команді з Шевченком, тож поділився своїм досвідом у цьому виді спорту. 

«Тут - як у боксі, головне - не пропустити! – сказав Володимир. – Дуже приємно, що в Києві відбуваються такі великі події, як фінал Ліги чемпіонів, Євробачення. Від цього перш за все виграє місто», - відзначив він.

Мер столиці, хоч і не грав на полі, показав себе гарним тренером. Команда друзів Андрія Шевченко пробилася у фінал, обігравши збірну зірок Ліги чемпіонів. 

«Мені дуже приємно, що Андрій Шевченко запросив нас з Володимиром до його команди! Це, звичайно, занадто сказано, що ми сильні у футболі. Ми вправніші з братом у боксі. Але, обіцяю боксерські навички сьогодні не застосовувати. Матчі у нас символічні. І переможе все одно наша дружба і наша любов до футболу!», - підкреслив Віталій Кличко. 

Під час турніру гравців палко підтримували фанати футболу. Їх на Хрещатику зібралося кілька тисяч. Глядачі містечка «Фестиваль чемпіонів» побачили в грі таких легендарних футболістів як: Роберто Карлос, Луіш Фігу, Клод Макелеле, Девід Джеймс, Стів Макманаман, Луіс Гарсія, Ія Андрущак, Євген Левченко, Сергій Ребров та багато інших. 

«Кожне прізвище – це ціла історія. Історія про те, як люди, завдяки наполегливій праці досягли успіху. Зірками не народжуються - це наполеглива, важка щоденна робота. – заявив Кличко. - Своїм прикладом вони заохочують мільйони людей займатися спортом. Я впевнений – десь тут, поруч, на гру своїх кумирів дивитимуться майбутні зірки українського футболу», - відзначив мер Києва.

Перемогу в турнірі поділили команда друзів Шевченка та легенди «Реалу».  

Наприкінці матчу мер столиці Віталій Кличко закликав вболівальників також підтримати фіналістів Ліги чемпіонів, які ввечері 26 травня зійдуться на полі НСК «Олімпійський».