Кличко дав старт Чемпіонату рівних, який УЄФА проводить в рамках фіналу Ліги чемпіонів

24.05.2018 13:47

Мер Києва Віталій Кличко дав старт Чемпіонату рівних, який УЄФА проводить в рамках фіналу Ліги чемпіонів. В цьому турнірі беруть участь команди безпритульних, людей з інвалідністю та діти. Ігри турніру влаштували на території містечка «Фестиваль чемпіонів» на Хрещатику. Захід відбувається в рамках компанії УЄФА Equal Game (Рівна гра).

Відбирають учасників турніру в різних країнах серед безхатченків, людей, які хочуть пройти програму реабілітації. Ця програма діє по всьому світу.   Фізичною підготовкою гравців  займаються тренери УЄФА, які працюють в рамках Equal Game (Рівна гра).

Відкрив турнір Віталій Кличко разом з Ією Андрущак – зіркою жіночого футболу та послом фіналу Ліги чемпіонів у Києві.  Перед першою грою вони провели стартову розпасовку м‘яча.  Мер столиці наголосив, що популяризація таких змагань має на меті розвиток масового футболу, а також роботу з безпритульними, людьми, які потрапили в складну життєву ситуацію. 

«Футбол – гра мільйонів! Незалежно від статі, віку, фізичних особливостей та соціального статус! Це основні принципи, які пропагандує УЄФА в рамках компанії «Рівна гра».  Кожен бажаючий повинен мати можливість насолоджуватися грою у футбол. - Незалежно від того, хто ви, звідки, чи як ви граєте. Цей турнір мотивує учасників, надає їм впевненості у власних силах, віри в себе»,  - заявив Кличко.

За статистикою УЄФА, кожне змагання поліпшує життя 77 учасників зі ста. 

«Вони припиняють вживати алкоголь і наркотики, знаходять собі житло, роботу, починають займатися спортом і вчитися, налагоджують відносини з родиною та близькими. Багато безпритульних навіть стають гравцями і тренерами в напівпрофесійних і професійних клубах», - підкреслив Віталій Кличко. 

Учасники турніру отримали шанс поспілкуватися з зірками футболу, які підтримують компанію УЕФА Equal Game.