Кличко: Наша відповідальність перед пам'яттю жертв репресій - відстояти нашу державність

20.05.2018 12:01

Мер Києва Віталій Кличко разом з першими особами держави вшанував пам'ять жертв політичних репресій, масово похованих у Биківні на Київщині. Він взяв участь у панахиді та поклав квіти до меморіалу.

«Биківня  - це місце, де ми віддаємо шану всім жертвам політичних репресій. Трагедія, яка тут сталася на початку минулого століття, є однією з найстрашніших сторінок в історії України. Понад 100 тисяч українців загинули під час масових репресій сталінського режиму. Сьогодні наша  відповідальність перед їхньою пам'яттю - відстояти нашу державність. Щоб тоталітаризм більше ніколи не повернувся в Україну», - заявив Кличко. 

Мер столиці відзначив, що сьогодні український народ знову проходить через складні випробування, відстоюючи свою незалежність і територіальну цілісність, свій європейський вибір. 

«Спроби відновити імперію, залякати українців - не вдадуться. Бо наш народ - сильний і волелюбний. І ми зробили свій вибір - будувати демократичну європейську державу, в якій більше не повторяться такі трагедії, як Биківня», - відзначив Віталій Кличко.