Кличко зустрівся з Почесними громадянами міста Києва та обговорив з ними питання розвитку міста

16.05.2018 16:26

Мер столиці Віталій Кличко зустрівся з Почесними громадянами міста Києва. Він подякував їм за внесок у розвиток та міжнародний авторитет української столиці.

Сьогодні в Києві мешкають  34 видатних особистості, які відзначилися у розвитку економіки, науки та освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, в благодійній та громадській діяльності. 

«Звання «Почесний громадянин міста Києва» є свідченням визнання ваших заслуг перед громадою столиці. Кожен з вас є авторитетом у своїй сфері. Вас поважають, до вас дослухаються. І з вас бере приклад молодь, яка змінюватиме нашу країну, - відзначив Кличко. - Зважаючи на ваш досвід, я готовий вислухати і обговорити пропозиції щодо розв’язання проблемних питань у нашому місті», - сказав мер Києва.

Віталій Кличко  розповів про те, що вдалося зробити в столиці та про плани на найближчих кілька років. 

«Ви бачите як поступово змінюється столиця! Ми продовжуємо масштабний ремонт доріг. Будуються нові школи та дитячі садки. Оновлюються лікарні. В місті багато уваги приділяється спорту. Подивіться як по-новому виглядають парки та сквери Києва. І це, зокрема, заслуга громади міста. І ваша –в тому числі», - зазначив Кличко.

Під час зустрічі було висловлено багато пропозицій щодо розвитку міста. Зокрема, щодо культурної та просвітницької роботи.  Віталій Кличко дав доручення опрацювати всі зауваження та побажання Почесних громадян. І виступив з ініціативою про створення «Ради Почесних громадян Києва», яка б акумулювала і опрацьовувала корисні для столиці ідеї.  

Звання «Почесний громадянин міста Києва» присвоюється рішенням Київської міської ради щорічно напередодні Дня Києва. Цим званням нагороджують людей, заслуги яких визнанні територіальною громадою столиці.